0216 640 12 82 - 0532 311 41 75

Hakkımızda

KURULUŞ HİKAYEMİZ

incekara_insaat_hasan_incekara

HASAN İNCEKARA

Rahmetli babam Zekeriya İncekara taş ustasıydı. 1984 yılı liseyi bitirdiğim yıldı hem okuyup hem babamın yanında çalışmak kolay şey değildi asıl kolay olmayan babam gibi titiz bir ustanın yanında çalışmaktı.

Bir elimde keski bir elimde çekiç taş yazarken babamın arkadaşlarından biri bu çocukta iş var demişti babam öyle övmezdi bizi belki ama bana inanmış olsa gerek sonrasında işlerini bana devretti şimdi ondan bana kalan en kıymetli şey zanaatimdir.

Mermer işleriyle başlayan hikayemiz mutfak dekorasyon işleriyle devam etmiştir işimizi büyütmeye çalışırken atladığımız her boğum böyle çok hikayeye sebep olmuştur. Mutfak dekorasyon işi 1995 yılı ile başlayıp 2010 yılında bitti şimdi inşaat sektöründe aynı taş işlerken gösterdiğimiz titizliğimiz ile işimize devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

İncekara İnşaat, öncelikle ve özellikle çevreye duyarlı, sakinlerinin hayatına estetik ve konfor getiren yaşam alanları inşa etmektedir.

Bunun için güvenilir olmak, çevreye, topluma ve kente saygılı olmak, müşteri memnuniyetine odaklanarak beklentilerin üzerinde hizmet vermek ve gelecek nesillere miras kalacak sağlam yapılar inşaat etmek vazgeçilmez ilkelerimizdir.

MİSYONUMUZ

Yüksek kalite, konfor ve emniyet beklentileri olanlara, ayrıcalıklı olacakları ve ekonomik değerini koruyacak hatta kazandıracak mekanlar inşa ediyoruz. Standartlarımızdan taviz vermeden bütün teknolojik gelişmeleri projelerimde uygulayarak gelişmeyi, daima daha iyiye ulaşmayı, sektörümüzde öncüler arasına girmeyi hedeflemekteyiz.

Tecrübeli ekibimiz, sektörün önde gelen çözüm ortakları ile konusunun uzmanı tasarımcıları bir araya getirerek hazırladığı projeleri hayata geçirmek için hizmetinizde.