0216 640 12 82 - 0532 311 41 75

ÇEKMEKÖY MERKEZ MAHALLESİNDE SATILIK GİRİŞ KATI DAİRE

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Satılık Düz Giriş Katı Daire

Çekmeköy merkez mahallesinde otobüslerin son durağına yakın mesafede satılık düz giriş iki adet daire. Dairemizin bir tanesi köşe daire. Üç tarafa cepeli ön yol yan bahçe arka bahçe. Dairemizin altında bir kat vardır. Yerden yüksektir.

Daire Özellikleri: Satılık Dairemiz sıfır krediye uygun. İki oda, Salon, Banyo Wc, Kartonpiyer, Duvarlar Kapa siva üzerine Kaba alçı Saten alçı Boya. Salonlarda Tavan let aydınlatma. Çelik kapı. Oda kapıları mobilya kapı, Mutfak Özel yapım mutfak dolabı, Banyo Duşakabin Duş teknesi, Banyo dolabı, Klozet, Lavobo. Banyo zemin seramik duvarlar tavana kadar seramik. Çekmeköyde satılık 2+1 Dairelerimiz 85 metre

Apartman Özellikleri: Apartman  4 kat artı bahçe katı  12 daireli. Dış cephe mantolamalı.Asansörlü geniş ferah. Merdiğenler mermer kaplamalı. Apartman giriş let aydınlatmalı.Görüntülü diyofon. Giriş kapıları çelik kapı. Apartma kapısı çelik kapı.

Ulaşım: Çekmeköy merkez mahallesindeki satılık dairelerimiz. Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Alemdağ, gibi bir çok merkezi yere belediye otobüsü seferi vardır. Çekmeköy, Ümraniye münübüs durağına yaklaşık 150 metre mesafede.

Doğa:Çekmeköy ormanlarına yakın temiz sakin bir yaşam merkezi olan çekmeköyde sizde bir daire almak istiyorsanız bu apartmandaki dairelerden bir taneside sizin içindir.

Giriş katı satılık dairelerden bir tanesi ön yola ve arka bahçeye bakıyor. Bu dairenin ön cephesinde daireye ait bahçe vardır yaklaşık 35 metre kare.

30 Temmuz 2017
889 kez görüntülendi