0216 640 12 82 - 0532 311 41 75

ÇEKMEKÖY MERKEZ MAHALLESİNDE SATILIK DAİRE 2+1

Çekmeköy Merkez Mahallesinde Sıfır Krediye Uygun Satılık Daire 2+1

İstanbul’un Yeşil ormanların kenarında olan son yılların en gözde ilçelerinden biri olan Çekmeköy Merkez mahallesinde satılık ara katı daireler 85 metre 2+1.

Çekmeköyde Satılık Daireler Özellikleri: Kaba sıvalı duvarlar. Kaba alçı, Saten alçı, Boya, Kartonpiyer, Salonda let aydınlatma, Salon ve Oda zeminleri laminat, Islak zeminler seramik, Banyo duvarları fanyas, Camlar pvs çif cam, Kapılar mobilya kapı, Daire giriş kapısı çelik kapı, Mutfaklarda Dolap Özel imalat. Köşe ön yola, yan bahçeye, Arka bahçeye bakıyor.

Apartman Özellikleri: Çekmeköyde satılık dairelerimizin olduğu apartman 12 dairelidir. Apartmanda satılık ara katı 6 daire. Giriş katı 2 daire. Bahçe katı 1 daire. Dubleks 3 daire Satılıktır.Mantolamalı. Asansörlü geniş ferah bir asansörü vardır. Merdiğenler mermer kaplamadır. Görüntülü diyafon. Sığınaklı sığınakta wc havalandırma vardır.

Ulaşım: Çekmeköy merkez mahallesinde bulunan belediye otobüs ve münübüs duraklarına yaklaşık 150 metre. Duraktan Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Kartal, Sancaktepe, Alemdağ, Taşdelen, gibi merkezi yerlere belediye otobüsü seferleri vardır. Çekmeköy, Ümraniye münübüs durağıda aynı yerdedir. Özel aracınızla istanbulun ana ulaşım ağına ulaşabilirsiniz. 15 Temmuz şehitler köprüsüne ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne Şile oto yolu üzerinden. Yavuz sultan Selim köprüsüne Çekmeköy bağlantı yolları ile ulaşmak mümkün. Şehirde ve Çekmeköy deki yemyeşil ormanların yanında.

Çevre Özellikleri: Çekmeköy doğal olarak orman kenarında. Parklara, Okullara, Camii’ye Çarşıya yürüme mesafesinde.

Çekmeköyde Satılık Ara Katı Daireler

30 Temmuz 2017
738 kez görüntülendi